MLAJŠI ČLANI IN ČLANICE DO DVEH NASLOVOV DRŽAVNIH PRVAKOV!
Ljutomer, 11. maj 2019
Judoisti JK Acron Slovenj Gradec so danes v Ljutomeru nastopili na Državnem prvenstvu za ml. člane in članice in z 2 zlatima medaljama, 4 srebrnimi in 1 bronasto ekipno osvojili odlično 3. mesto.
Zlati odličji in naslova državnih prvakov sta si priborila, Rok Pogorevc, ki je do 100 kg mladinskemu in članskemu naslovu dodal še tretjega in Urška Bernard, do 48 kg.
Srebrna odličja so osvojile Nuša Perovnik, do 52 kg, Tina Kovač, do 57 kg, Ines Hribernik, do 63 kg in Zala Pečoler, do 70 kg.
Bron si je priboril Jan Horvat, do 90 kg, na 5. mestu pa je pristal Aljaž Gostenčnik, do 81 kg.
Popoldne so se odlični članski ekipi pridružili še naši mladi upi, do 12 let, ki so nastopili na Festivalu juda, neuradnem državnem prvenstvu za mlajše starostne kategorije.
Tudi oni so pokazali odlične borbe in med 31 klubi, po številu medalj, skupno zasedli 3. mesto.
Zlati odličji sta osvojila Jaka Gošnak in Teo Križovnik. Srebrno odličje si je priborila Ana Kozamurnik, bronasto medaljo pa je prejel Miha Gašper.
Aleks Krivec, Ruj David Mlakar, Andrej Pleunik in Manca Urbanc so osvojili 5. mesta. Pia Pfeifer, Nuša Samec in Taj Temniker pa so bili 7.
Vsem iskrene čestitke za prikazane lepe borbe, še posebej dobitnikom odličij in novim državnim prvakom in prvakinjam!
DP ml. člani in članice:
No |
Ime in priimek |
Starostna kategorija |
Težnostna kategorija |
Št. tek. v kategoriji |
Zmage skupaj |
Porazi skupaj |
Osvojeno mesto |
1. |
Urška Bernard |
U23 |
do 48 kg |
3 |
2 |
0 |
1. |
2. |
Rok Pogorevc |
U23 |
do 100 kg |
3 |
2 |
0 |
1. |
3. |
Ines Hribernik |
U23 |
do 63 kg |
4 |
2 |
1 |
2. |
4. |
Nuša Perovnik |
U23 |
do 52 kg |
3 |
1 |
1 |
2. |
5. |
Tina Kovač |
U23 |
do 57 kg |
3 |
1 |
1 |
2. |
6. |
Zala Pečoler |
U23 |
do 70 kg |
4 |
2 |
1 |
2. |
7. |
Jan Horvat |
U23 |
do 90 kg |
6 |
1 |
2 |
3. |
8. |
Aljaž Gostenčnik |
U23 |
do 81 kg |
7 |
2 |
1 |
5. |
Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na straneh JZS.
Festival juda za mlajše dečke in deklice:
No |
Ime in priimek |
Starostna kategorija |
Težnostna kategorija |
Št. tek. v kategoriji |
Zmage skupaj |
Porazi skupaj |
Osvojeno mesto |
1. |
Jaka Gošnak |
U12 |
skupina 4 |
8 |
3 |
0 |
1. |
2. |
Teo Križovnik |
U12 |
skupina 15 |
7 |
3 |
0 |
1. |
3. |
Ana Kozamurnik |
U12 |
skupina 1 |
7 |
2 |
1 |
2. |
4. |
Miha Gašper |
U12 |
skupina 5 |
8 |
2 |
1 |
3. |
5. |
Aleks Krivec |
U12 |
skupina 8 |
8 |
1 |
2 |
5. |
6. |
Ruj David Mlakar |
U12 |
skupina 10 |
8 |
1 |
2 |
5. |
7. |
Andrej Pleunik |
U12 |
skupina 14 |
8 |
1 |
2 |
5. |
8. |
Manca Urbanc |
U12 |
skupina 6 |
7 |
0 |
2 |
5. |
9. |
Taj Temniker |
U12 |
skupina 7 |
8 |
0 |
2 |
7. |
10. |
Pia Pfeifer |
U12 |
skupina 1 |
7 |
0 |
2 |
7. |
11. |
Nuša Samec |
U12 |
skupina 2 |
7 |
0 |
2 |
7. |
Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na straneh JZS.